Výukové programy a pracovní listy

Informace o nás

Firma EMPE se zabývá již mnoho let tvorbou výukových programů pro žáky základních a středních škol. Programy lze velmi jednoduše ovládat; jsou maximálně ochráněny před nevhodným zásahem uživatele a jsou připraveny k okamžitému použití bez studia návodu.

K dispozici již verze pro 64-bitové Windows 7, 8 i 10.

Od roku 1991 se firma EMPE věnuje také nakladatelské činnosti. Dodává na český trh jedenáct druhů souborů pracovních listů.

Kromě výukových programů se zabývá také tvorbou jiných programů. Mezi ně patří program určený k výpočtu tzv. biorytmů a shody partnerů dle biorytmů.

 

Historie projektu

Nápad dodávat na trh rodičům a školám výukový software a učební pomůcky vlastní tvorby se rodil již dávno před rokem 1989. K jeho realizaci začalo docházet ihned v roce 1990. V té době byly nejprve vytvořeny výukové programy pro osmibitové počítače, následně pro PC. Počátkem roku 1991 začaly také vznikat první soubory pracovních listů.

V současnosti distribuujeme DVD s jedenácti výukovými programy pro matematiku a český jazyk a jedenáct souborů pracovních listů pro matematiku, český jazyk, biologii, fyziku a pracovní výchovu. Vše ve verzích pro školy i pro práci doma.

Naši uživatelé

V současné době již pracuje s našimi výukovými programy a pracovními listy většina základních škol v České republice. Užívá je i mnoho škol středních. O tom v kolika domácnostech jsou úspěšně naše výukové programy užívány může svědčit i fakt, že nosičů s programy již byly prodány tisíce.

Naše produkty mají ve svých nabídkách také téměř všichni hlavní dodavatelé výukového software a učebních pomůcek na českém trhu.

 

© 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode